Sözcü yazarı Muratoğlu’ndan Ahmet Hakan’a Berat Albayrak göndermesi – Merkez Gündem
Connect with us

Ekonomi

Sözcü yazarı Muratoğlu’ndan Ahmet Hakan’a Berat Albayrak göndermesi

Sözcü gazetesi yazarı Murat Muratoğlu, bugünkü köşe yazısında Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan’a gönderme yaptı.

Sözcü gazetesi yazarı Murat Muratoğlu, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan’ın Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a ilişkin kaleme aldığı yazıyı bugünkü köşesinde eleştirdi.

Muratoğlu şunları yazdı:

“Zamanın amiral gemisi şimdinin saltanat kayığının yönetmeni çıktı; ‘Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, bu virüs işini, ta en baştan çok ama çok ciddiye aldı’ diye yazdı! O almadım diyor, bu aldı diye ısrar ediyor!

Acaba ironi yapıp dalgasını mı geçiyor? Yok ki o kapasite?

Kesmemiş olacak ki; ‘Piyasalara bakıyorum: Sakin, panik havası yok. Sükûnetli bir bekleyiş var’ diye devam etti. Tabii piyasalara nereden baktığını söylemedi! Jeneriklik bir sevgi gösterisiydi. Adeta çıtayı yükseltti! Bu mu piyasanın bozulmamış hali? Peki, bundan milletin var mı haberi? Bahsettiği sükûnet kapanan işletmelerin, evde oturan işsizlerin sükûneti…”


Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak Destekçimiz olabilir ve ‘bağımsız haberler sunmaya çalışan biz üniversite öğrencilerine daha iyi imkanlar sunabilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
Destekçimiz olmak ve hatta yazılarınızı yayınlatmak için lütfen tıklayın: Become a Patron!
Continue Reading
Advertisement
Advertisement