Nurgül Yeşilçay, Duygu Özaslan’ı ti’ye aldı – Merkez Gündem
Connect with us

Magazin

Nurgül Yeşilçay, Duygu Özaslan’ı ti’ye aldı

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan’ın bir paylaşımında ‘sunny side up’ın (sahanda yumurta) Türkçe anlamını bilmediğini söylemesine karşılık Twitter’dan yayınladığı bir video ile Özaslan’ı ti’ye aldı. Yeşilçay, gönderisinde French tost yapacağını söyleyerek “Siz buna ne diyorsunu fakirler?” ifadelerini kullandı

Çektiği makyaj videoları ile tanınan Duygu Özaslan, geçtiğimiz günlerde yayınladığı videosundaki ifadeleriyle sosyal medyada gündem oldu.

Özaslan, “Şimdi size sunny side up yapacağım” dedikten sonra Türkçe anlamının ne olduğunu bilmediğini söyledi. Yanındaki arkadaşına sorarak, “sahanda yumurta” yanıtını aldı.

Duygu Özaslan sosyal medyada tepki topladı.

Dikkat çeken bu videoya karşılık oyuncu Nurgül Yeşilçay, Duygu Özaslan’ı ti’ye alan bir paylaşımda bulundu.

“SİZ BUNA NE DİYORSUNUZ FAKİRLER?”

Bugün sizlere French tost yapıcam. French tostun Türkçesi ne ya? Siz ne diyorsunuz pis fakirler buna? Yumurtalı ekmek mi diyosunuz siz buna?


Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak Destekçimiz olabilir ve ‘bağımsız haberler sunmaya çalışan biz üniversite öğrencilerine daha iyi imkanlar sunabilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
Destekçimiz olmak ve hatta yazılarınızı yayınlatmak için lütfen tıklayın: Become a Patron!
Continue Reading
Advertisement
Advertisement